Proč neztrácet kontakt s Neztraťkontakt.cz

 

Navrhli jsme jednoduché CRM, které pracuje za vás. Neomezená databáze kontaktů, podrobné statistiky nebo detailní přehled o výsledcích obchodních případů. Naše CRM vám poskytne řád, zorganizuje denní rutinu a nabídne celou historii a plán práce, či schůzek. Všechny informace budete mít přehledně a na jednom míste. Maximalizujte výsledky vaší firmy a vydělávejte více. Udržujte se svým klientem vztah. Spolehněte se na Neztraťkontakt.cz!

 

Nástěnka

Přehledná nástěnka umožňuje zobrazení hlavních panelů dle vašeho výběru. Jednoduše si uspořádejte souhrn nezbytných komponentů potřebných k práci.

Kalendář

Plánování úkolů a schůzek nebylo nikdy jednodušší. Mimochodem, není od věci potěšit klienta či blízkou osobu milým přáním k svátku, co říkáte? Kalendář je prostě třeba!

Kontakty

Vytvořte si velkou databázi kontaktů a pracujte s nimi. Můžete je vyhledávat dle několika kritérií, roztřídit pomocí šikovných štítků a samozřejmostí je i záznam posledních úkonů.

Úkoly

Správu úkolů budete mít pod palcem. Naplánujte si svou práci nebo delegujte úkoly na ostatní členy týmu. Vše si můžete přehledně rozdělit do složek a pracovat bez stresu a efektivně.

 

 

Obchodní případy

Na čem právě pracujete? Pojmenujte své obchodní případy a přiřaďte k nim v jaké fázi se nachází. Zaznamenat si můžete veškeré informace týkající se obchodu, popřípadě přidělit úkoly.

Statistiky

Detailní statistiky jsou důležitým nástrojem k měření výsledků práce. Zkontrolujte si jak jste na tom s podnikáním, kde je třeba přidat a jak se váš obchod vyvíjí.

Poznámky

Nechte si místo v hlavě na užitečné věci. V poznámkách si odložte myšlenky a uchovejte si je na příště. A nezapomínejte na volný čas. I ten má ve vašem plánu své místo.